zakładka

Zainstaluj zakładkę HTML na stronie fanowskiej Więcej

sklep

Zainstaluj sklep na stronie fanowskiej Więcej

konkurs

Nasza aplikacja "Quiz" pozwoli Ci przeprowadzić konkurs Więcej

bonusy

Nagradzaj swoich fanów dzięki aplikacji "Bonusy"! Więcej

 • Zakładki

  Zakładki to darmowe narzędzie, które urozmaici Twoją strona na Facebooku. Dzięki niemu możesz dodać cztery podstrony z różnymi informacjami, dostępne w menu zakładek Twojej strony. Rozbudowany edytor pozwoli Ci publikować dowolne treści, takie jak tekst, obrazy czy filmy. Możesz także ograniczyć dostęp do niektórych podstron jedynie dla Twoich fanów. Więcej

 • Quiz

  Jeśli chcesz zbadać preferencje swoich fanów, pozwolić im wypowiedzieć się w ankiecie lub zorganizować wspaniały konkurs wiedzy - ta aplikacja jest właśnie dla Ciebie. Dzięki niej dodasz nieograniczoną liczbę pytań i odpowiedzi, wyznaczysz odpowiedzi prawidłowe i dostarczysz swoim fanom ekscytującej rozrywki podczas odpowiadania. Jako rezultat możesz nagrodzić swoich fanów wirtualną lub całkiem rzeczywistą nagrodą - wybór należy do Ciebie. Więcej

 • Bonusy

  Nagradzanie fanów, nawet wirtualne, stanowi dla nich zachętę do częstszego odwiedzania Twojej strony oraz polecania jej znajomym. Dzięki tej aplikacji będziesz mógł pozyskać jeszcze więcej fanów, a obecnych zapewnić o tym, że są dla Ciebie ważni. Aplikacja generuje unikatowe kody, wysyła maile z powiadomieniami i dba o to, aby nikt nie oszukiwał w otrzymywanych nagrodach. Może także współpracować z Twoją stroną lub sklepem, kierując do odbioru nagród lub rabatów bezpośrednio w Twoim serwisie. Więcej

 • Sklep

  Typowa sprzedaż w Internecie nie przynosi wystarczających efektów? Chcesz pozyskać dostęp do milionów (tak, tak, MILIONÓW, a nawet dziesiątek MILIONÓW) potencjalnych klientów - nic prostszego! Rozpocznij sprzedaż na Facebooku. Dzięki naszej aplikacji opublikujesz swój sklep na swojej stronie fanowskiej, udostępnisz produkty dla fanów, pozwolisz im lubić swoje produkty, polecać innym oraz znacznie zwiększyć sprzedaż dzięki sieci ich znajomych. Więcej

quiz


Poniżej opis formularza ustawień aplikacji "Quiz". Zapoznaj się również z FAQ dotyczącym tej aplikacji.

1. Wybór strony

Użytkownik uruchamiający aplikację "Fanapage - Quiz" może edytować i zainstalować aplikację na dowolnej stronie, której jest administratorem. Lista stron użytkownika pojawia się w liście rozwijanej "Aplikacja dla strony:". Zmiana wyboru pozycji na tej liście, powoduje przeładowanie formularza i załadowanie odpowiednich ustawień, dla wybranej strony.

2. Instalacja aplikacji

Aby aplikacja pojawiła się na wybranej stronie, należy ją jednorazowo zainstalować. To tego celu służy przycisk

W nowym oknie zostanie uruchomiony domyślny instalator aplikacji Facebook. Prosimy postępować zgodnie z komunikatami Facebook. Po poprawnym zainstalowaniu aplikacji, na wybranej stronie pojawi się nowa zakładka.


3. Ustawienia aplikacji

Formularz ustawień aplikacji zawiera szereg opcji, pozwalających spersonalizować zakładkę "Quiz" na wybranej stronie.

Aplikacja "Quiz" może się komunikować z serwerem zewnętrznym (np. z Twoim serwisem) aby zgłosić pobranie bonusu przez fana strony na Facebooku.

3.1. Ścieżka skryptu wywołania po uzyskaniu bonusu

Jeśli aplikacja "Quiz" ma się komunikować z serwerem zewnętrznym i przekazywać informacje do Twojego serwisu, podaj tutaj ścieżkę dostępu do skryptu, który będzie wykonywany. Do skryptu zostaną przekazane następujące informacje:
token = wygenerowany kod bonusu
mail = adres email użytkownika, który pobrał bonus
key = zakodowana informacja uwierzytelniająca

Możesz pobrać stąd przykładowy plik PHP, który służy do analizy przekazanych informacji 

3.2. Sekretny klucz

Możesz zdefiniować klucz, a w wypadku podania ścieżki skryptu (3.1) musisz podać znany tylko Tobie klucz weryfikujący, który zostanie użyty podczas autoryzacji w skrypcie zewnętrznym. Klucz musi zawierać co najmniej sześć znaków.

3.3. Publikowanie posta

Po zakończeniu procesu przyznawania kodu bonusowego użytkownikowi, aplikacja zaproponuje zamieszczenie informacji na tablicy użytkownika. Poniżej opisane pola służą do spersonalizowania wiadomości trafiającej na ścianę użytkownika.

Treść - Edytowalna treść informacji zamieszczanej na tablicy. Użytkownik może zmienić tę informację.

Opis - Opis Twojej aplikacji, strony lub usługi. Treść będzie się tyczyła linku do Twojej strony lub do Twojego fanapage.

Link - Adres www strony, do której będzie kierował link zamieszczony w poście użytkownika.

Obrazek - Link do obrazu-miniaturki zamieszczonego w poście użytkownika. Uwaga - link nie może się odwoływać do obrazu zamieszczonego na serwerze facebook.com

3.4. Adres email potwierdzeń

Jeśli jesteś administratorem swojej strony oraz skryptu zewnętrznego i chcesz mieć pełną kontrolę i informacje na temat działań wykonanych w aplikacji, skorzystaj z tej opcji i podaj tutaj swój adres email lub adres email administratora. Na podany adres będą wysyłane raporty z wywołania skryptu (3.1), zawierające ścieżkę wywołania, adres email użytkownika oraz wynik zwrócony przez skrypt.

3.5. Treść zakładki

Użyj edytora tekstowego i wprowadź treść, która będzie widoczna dla użytkownika, który NIE JEST fanem Twojej strony. Zachęć go, aby kliknął w "Lubię to" i odebrał bonus. Korzystaj z edytora podobnie jak z Twojego ulubionego edytora tekstowego (np. Word czy Writer). Możesz wstawiać linki, obrazy, media typu flash czy tabele.

3.6. Treść tylko dla fanów

Użyj edytora tekstowego i wprowadź treść, która będzie widoczna dla użytkownika, który JEST fanem Twojej strony. Możesz wprowadzić link, który będzie rozpoczynał procedurę przyznania bonusu. Korzystaj z edytora podobnie jak z Twojego ulubionego edytora tekstowego (np. Word czy Writer). Możesz wstawiać linki, obrazy, media typu flash czy tabele. Pamiętaj, że możesz dodać przycisk, uruchamiający procedurę przyznawania bonusu, dodając link z atrybutem klasy = "getbonus".

3.7. Treść wiadomości email po otrzymaniu bonusu

Użyj edytora tekstowego i wprowadź treść wiadomości email, która będzie wysłana użytkownikowi po otrzymaniu bonusu. Jeżeli chcesz zawrzeć w treści emaila kod bonusowy, wpisz "{KOD}" (bez znaków cudzysłowia) w wybrane miejsce wiadomości.


4. Zapisywanie ustawień

Wszystkie wprowadzone informacje zatwierdzamy przyciskiem "Zapisz". Pamiętaj, że przycisk "Zapisz" nie instaluje jeszcze aplikacji na Twojej stronie, do tego służy przycisk "Zainstaluj aplikację "Quiz" na fanpageu" (2)


5. Lista pytań

Znajduje tu się lista wszystkich pytań zawartych w Quizie.
Możesz dodawać kolejne pytania przyciskiem "+ Dodaj kolejne pytanie", edytować i usuwać już istniejące pytania. Każde pytanie może zawierać nieograniczoną liczbę odpowiedzi, ale przynajmniej dwie odpowiedzi na pytanie są wymagane. Pamiętaj o zaznaczeniu poprawnej odpowiedzi!

6. Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

6.1. Nie widzę żadnej strony w liście rozwijanej, dlaczego?

Prawdopodobnie nie jesteś administratorem ani jednego fanpageu w portalu facebook. Stwórz swój fanpage, abyś mógł zainstalować aplikację "Quiz"

6.2. Zapisałem ustawienia, ale dalej nie mam aplikacji na swojej stronie!

Aplikację należy jednorazowo zainstalować na stronie jako zakładkę, do tego celu służy przycisk "Zainstaluj aplikację "Quiz" na fanpageu" (2) u góry formularza.

6.3. Chcę umieścić swój link do odebrania bonusu w treści dla fanów, co mam zrobić?

Wprowadź link z atrybutem klasy "getbonus", możesz to zrobić klikając ikonę "Wstaw/edytuj link" w edytorze, lub możesz skorzystać z edytora HTML i wprowadzić link gdzie chcesz, nadając mu odpowiedni styl i atrybut "class".

6.4. Mogę umieścić więcej linków do odebrania bonusu na jednej stronie?

Tak, możesz dodać dowolną liczbę linków z atrybutem klasy "getbonus". Każdy taki link będzie wywoływał procedurę przyznania bonusu.

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 fanapage.pl

email: fan@fanapage.pl Tel.: +48 77 544 97 88 fanapage aplikacje ceny polityka prywatności

Serwisy WWWOprogramowanieHosting